OPGELET: Georganiseerde vrijetijdsbestedingen zoals gegidste rondleidingen mogen niet langer plaatsvinden tot 15 januari 2021 *** Je kan wel een nieuwe aanvraag indienen voor een groepsbezoek met gids voor data vanaf half januari 2021. Ze dienen minstens 14 dagen voor datum van het bezoek te gebeuren.

Restaurants voor groepen

Lekker ontbijten, lunchen of dineren in groep? Van bistro over culinaire vernieuwer tot gastronomische topper? We informeren je graag.

Proeven

Bermudas Beach Bar - Koning Boudewijnlaan 22 - T +32 11 69 69 11 - www.bermudasbeach.com

Bistro Bottega (La Bottega) - Raamstraat 13 - T +32 11 23 00 23 www.labottega.be/bistro-bottega

Buon Eatalia - Zuivelmarkt 22 - T +32 11 71 19 00 - www.buoneatalia.be

Corda Bar- Corda Cuisine - Het Cordaat (Corda Campus) - Kempische Steenweg 311/0.03 - T +32 11 96 99 85 - www.cordabar.be

De Boulevard (Holiday Inn) - Kattegatstraat 1 - T +32 11 26 35 23 - www.hihasselt.com

De Kwizien - Witte Nonnenstraat 28 - T +32 11 24 23 44 - www.dekwizien.be

De Levensboom - Leopoldplein 44 - T +32 11 22 64 00 - www.restaurantdelevensboom.be

De Markt/Drugstore/King George - Grote Markt §-8-10 - T +32 11 22 80 08 - www.demarkthasselt.be

De Paardenstallen (op Abdijsite Herkenrode) - Herkenrodeabdij 5 - T +32 11 36 23 61 - www.depaardenstallen.be

Esaki - Maastrichterstraat 98 - T +32 11 76 58 99 - www.esakihasselt.be

Fifth Avenue - Via Media 1 - T +32 11 75 34 35 - www.5th-avenue.be

Gastrobar 't Genoegen - Zuivelmarkt 8 - T +32 11 22 57 03 - www.gastrobartgenoegen.be/

Green House (Radisson Blu) - Torenplein 8 - T +32 11 77 00 00 - www.radissonblu.com

HasHotel - Sint-Jozefsstraat 2 - T +32 11 23 06 55 - www.hassotel.be

't Borrelhuis - Witte Nonnenstraat 28 - T +32 11 24 32 28 - www.borrelhuis.be

Hooghuis - Lombaardstraat 6 - T +32 11 22 91 97- www.hooghuis-hasselt.be

Kookpunt - Hemelrijk 13 - T +32 11 72 79 69 - www.kookpunt.be

L'Aperi Vino - Zuivelmarkt 20 - T +32 11 35 04 50 - www.laperivino.be

L'Avenida - Via Media 1 - T +32 11 96 32 56 - www.lavenida.be

Maison Blanche - Maastrichterstraat 82 - T +32 11 37 70 61 - www.maison-blanche.be

Nostalgia - Minderbroedersstraat 46 - T +32 11 22 78 43 - www.grillrestaurantnostalgia.be

Oishii - Zuivelmarkt 21 - T +32 11 24 35 06 - www.oishii-sushi-hasselt.be

Preuverie - Paardsdemerstraat 21 - T +32 11 20 14 11 - www.preuverie.be

Smaaksalon - Maastrichterstraat 61 - T +32 490 56 62 99 - www.smaaksalon.be

Taratata - Kempische Kaai 7C - T +32 11 23 47 67 - www.taratata.be

't Koncept - Zuivelmarkt 60 - T +32 471 59 42 90 - www.tkoncept.com

The Century - Leopoldplein 1 - T +32 11 22 47 99 - www.thecentury.be

Theatercafé (CCHa)Kunstlaan 5 - T +32 11 85 90 75 - www.theatercafe.be

Westpunt - Yachting Hasselt - Hoogbrugkaai 91 - T +32 11 21 25 70 - www.west-punt.be

Contact